PRAMOGOS

Mūsų tikslas - įsimintiniausios vasaros atostogos, kurių metu užtikriname turiningą vaikų laisvalaikį: skatiname pažinimo, lavinimosi, saviraiškos poreikius, įtraukiame vaikus į aktyvias ir kūrybines veiklas, ugdome atsakomybės bei draugiškumo jausmą, saugojame ir stipriname sveikatą.

Kūrybinės dirbtuvės

Ledų gamyba, vonios burbulų gamyba, prisiminimų dėžutė, taškinė dailė, moksliniai eksperimentai.

Aktyvus laisvalaikis

Savarankiškos bei komandinės užduotys, greitį ir reakciją lavinantys žaidimai, linksmos, įdomios ir azartiškos estafetės, lobio paieška, tinklinis, kvadratas, futbolas, stalo tenisas, raketės, šokdynės,smiginis, baseinas ir kita.

Ramus poilsis

Stalo žaidimai, dailės terapija, knygos, hamakai, supynės, žuvyčių maitinimas, fotografija.

Išvyka

Išvyka į vandens slidžių parką Vilniuje: vaikai turi galimybę išbandyti skriejimą bangomis su visomis saugos garantijomis. Taip pat pasiplaukiojimas kateriu, vandens dviračiais, pietūs gamtoje.

Edukaciniai užsiemimai

Stovykloje sulaukiame svečių: įdomios ir smagios asmenybės, savo srities ir profesijų žinovai ir specialistai – menininkai, mokslininkai, karininkai, policininkai, gaisrininkai, magijos ir virtualaus pasaulio atstovai, šokėjai, dainininkai, fotografai ir kt.

Pramoginiai vakarai

Vakaronė prie laužo, protų kovos, kinas su visų mėgstamais spragėsiais, šokių ir karaokės vakaras, komandų protmūšis ir talentų šou.

DETALI PROGRAMA

*Informuojame, kad dėl oro sąlygų, programa gali šiek tiek kisti.

Stovyklos programa "Nuotykių Pieva"
Stovyklos programa "Nuotykių Pieva"